Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Зоряна Б.
- Наталія К.
- Наталія К.
- Ольга Р.
- Людмила Я.
Саджанці прийшли гарно запаковані , швидко відправили, ввічливий продавець
- Лючія І.
- Ольга О.
Отримала гарну ялинку в горщику.
Буде з нами на свята, а навесні посадимо у саду, сподіваюсь буде зростати під мирним небом. - Ігор Д.
Купляв сосну Шміта на штамбі заявлено 40см прийшла 30 дрібничка але неприємно
- Кирилл И.
Все чудово ! Охайні рослини, добре запакували - приємні враження.
- Ірина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляю не в перше, то все дуже подобається. Дякую вам за чудову роботу та гарні саджанці 🌸
