Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Оксана А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга С.
Рослинки у хорошему стані, швидка доставка, контакт з продавцем є, рекомендую))
- Вікторія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виталий Д.
- Ирина К.
Відповідальний продавець, якісний товар, швидке відправлення, ввічливий і доброзичливий персонал
Купувала неодноразово, дуже задоволена!
Рекомендую !!!) - Валерій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую
- Василь Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир Б.
- Николай Д.
Все дюже добре! Щиро дякую!
- Юрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудесний магазин ,якісні саджанці гарні продавці.Спасібо всім добра.
