Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Юрій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую,все доїхало нормально!!!
- Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рослини отримала в чудовому стані. Рекомендую продавця
- Татьяна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарні рослинки, як для зими то деякі навіть дуже гарні, добре запаковані, порівняно не високі ціни.Дякую продавцю.Всім рекомендую.
- Юрій Б.
Гарне обслуговування і ввічливий продавець
Рекомендую. - Олена Я.
Доставили швидко. Пакування - просто супер. Єдиний момент - замість двох сальвій і одної капусти поклали дві капусти і одну шавлію. Буває. Не страшно. Дякую за насіння 🌺🥬🌻
- Елена С.
- Тетяна Ф.
- Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Нина П.
- Люда Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
