Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Сергій Б.
- Софія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Эля С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алошнина И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Та я ще не отримала посилку, оскільки попросила продавця відправити її трохи пізніше. Детальний відгук буде згодом. 😁
. - Олег З.
Купував у продавця саджанці цитрусових . Прийшли швидко , в дуже гарному стані , пакування на рівні - ""космос"" , це означає , що деревця долетіли б і до космоса , в чудовому стані ))) Мені дуже сподобалось . Буду купувати тільки в цій фірмі .Рекомендую продавця .
- Владислав Д.
- Екатерина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Іван Б.
- Лілія Р.
Дуже вдячна працівникам за якісне обслуговування. Ще додам, що дуже гарні цибулинки: сухі, величенькі, всі одного розміру. Бажаю магазину процвітання і вдячних покупців. Рекомендую!
- МИКОЛА Б.
Все було гарно упаковано.дякую.
