Кошик
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад

  • Наталя М.
    Дуже погано

    Не задоволена. Замість 15 цибулин квітів прислали 3. Позвонила, в бачились, дослали, але не 12, а лише 10.

  • Дмитро З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Всё Чудово

  • Надія С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Скасувала замовлення бо забула де що замовити. Добавила рослин і відновила замовлення.

  • Артем Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Татьяна З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Вікторія А.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все спадобалось. Рослини прийшли неушкоджені і вже набухають бруньки. Чекатиму коли заквітнуть.

  • Віталій С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Дмитрий Б.
    Відмінно
  • Володимир Ф.
    Відмінно

    Все добре ! Дякую за роботу !!!

  • Андрій П.
    Відмінно

    Дякую