Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Валерій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ігор Т.
- Анна К.
- Бегун П.
Саджанці гарні,добре запаковано,виросте побачим чи відповідає опису)
- Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лілія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віталіна Ц.
Багато разів замовляла рослини,завжди приходили гарні саджанці.
- Іван С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Інна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всі рослинки доїхали у гарному стані. Дякую!
