Кошик
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад

  • Тетяна Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Оксана С.
    Відмінно
  • Наталія П.
    Відмінно

    дякую

  • Ольга К.
    Відмінно
  • Ірина Ф.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Светлана П.
    Відмінно

    Рекомендую! Рослинки Здорові, доїхали цілі та не ушкоджені! Дуже задоволена! Відповідальні! Швидко відправили!

  • Світлана Л.
    Відмінно

    Ви найкращі!!!Де я тільки не замовляли,навіть в агромаркеті присилали в гіршому стані рослини!!!
    Дякую вам що ви є!Буду замовляти щє та всім вас рекомендувати!!
    Рослини прийшли зелені,гарно упаковані,пролиті.
    Так тримати!!!
    Здоровя вам та гарних покупців!!!

  • Анатолий Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Яна Х.
    Відмінно
  • Ирина Я.
    Відмінно