Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Людмила М.
Ввічливий продавець , швидко прийняли звінок , надіюсь на якісні саджанці і гарний урожай
- Світлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Батура Н.
- Людмила П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина Т.
Дві рослини хворі.Як можно відправляти такий товар!!!Тільки час мій забрали.
Більше заказувати тут не буду................Листя на кущу все в коричневих плямах.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Марина Г.
Як завжди відмінно
- Юлія Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рослини гарні, свіжі . упаковані дуже гарно , відправили швидко.
- Мирослава П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купляю рослини вже вдруге. Як і вперше , задоволена покупкою. Саджанці полуниці , які придбала- гарненькі, коренева (касетна) . Продавець прислав більшу кількість ніж замовляла :) Дякую за такий подарунок👍.
- Руслан У.
- Марина С.
