Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Оксана Г.
Дякуємо ,усе дуже хороше
- Нина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую персоналу магазина за якісну та швидку роботу, за зворотній зв'язок! Рослинки свіжі, добре упаковані...трішечки меньші, ніж я собі уявляла, але це не проблема. Дякую !
- Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна Г.
- Илья Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер
- Олександр Г.
- Ольга Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Саджанці чудові.
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Задоволена повністю. Дуже гарно запаковані, свіженькі саджанці. Велике дякую
- Віталій Б.
- Руслан У.
