Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Ганна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарні саджанці. Якісно запаковані, добрі, сподіваюсь на хороший врожай!
- Петро З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна К.
Саджанці прийшли гарно запаковані, коріння живеньке. Сподіваємося що вродить саме те що замовляли, чекатимемо врожаю
- Світлана Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую
- Наталья М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина П.
Дякую магазину за чудовий посадковий матеріал і гарне обслуговування. Бажаю успіхів і буду звертатися ще.
- Наталія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей
- Андрій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Корнева супер, пакування супер, буду замовляти ще.
- Марина Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
