Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Троценко Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саджанці відмінні,продавця рекомендую- вічливі,без агресії відповіли на мої запитання.
Дякую!!
Чекатиму врожаю!!!
Весною обов'язково ще буду купувати саджанці гортензії.
Магазину процвітання та багато покупців!!! - Елена Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Петро П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
На днях отримав замовлення. Пакування дуже хороше. Саджанці відмінні. Сьогодні зробив замовлення ірги та граната. Раджу замовляти в Садиба Сад. 26.10. 2026. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- Денис Б.
Усе добре. В гарному стані.
- Андрій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
