Кошик
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад

  • Іван К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Рекомендую. У магазині працюють суперпрофесіонали. Такий висновок зробив на основі оцінки саджанців. Вони просто розкішні, вже з цвітом, у якісному субстраті. Пакування теж надійне, саджанці прийшли без жодних ознак будь-яких ушкоджень. Задоволений придбанням. СадибаСад - один найкращих магазинів, достатньо глянути на сортимент рослин, серед яких багато екзотичних.

  • Татьяна Ш.
    Відмінно

    Супер продавець супер саджанців! Вже багато разів замовляю в все так само замовлення одне!

  • Тетяна В.
    Відмінно

    Мабуть найкраща моя покупка з трьох інтернет-магазинів.Саджанці свіженькі,на зрізі виступив сік .Корінці запаковані,вологі.Всі рослини виглядають відмінно,міцні і розвинені,як сортові .Дуже якісно запаковано у коробці,так щоб навіть не здвинулись з місця і не погнулись.Бірочки з непромокаючого матеріалу,гарно закріплені.На вайбер прийшов чек-лист з печаткою.Зібрали і доставили дуже швидко.Я жалкую що більшу частину своїх дерев купила не у цього продавця.РЕКОМЕНДУЮ

  • Григорий Щ.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Гарна якість

  • Женя О.
    Відмінно

    Гарна якість саджанців !

  • Микола Ч.
    Відмінно

    Рекомендую.

  • Марина Б.
    Відмінно
  • Жанна Н.
    Відмінно

    Дуже швидко, саженці чудові, дякую

  • Ольга К.
    Відмінно

    Дуже вдячна за гарні рослини. Саджанці сильні, чудово запаковані, коріння було оброблене бовтанкою, на вигляд просто шикарне. Тепер буду чекати врожаю. Приємно мати справу з відповідальним продавцем. Дякую!!!

  • Сергій Н.
    Відмінно

    Все чудово.Отримав товар.Дякую.