Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Татьяна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Т.
Не указано було те, що рослини ащимінидо 10 см висотою,
- Екатерина Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Т.
- Ірина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре пакування , коріння гарно змочене у глиняний розчин і спакованк в плівку , для зручності підрізана висота рослин.
- Ігор М.
Рекомендую!
- Юлія П.
У цього продавця купляла вперше. Замовила саджанці малини Дніпро2 і враження лише позитивні. Швидка комунікація у вайбері, вичерпні відповіді. Відправлення в межах домовленості 2-3 дні, упаковка на диво компактна і якісна, корені захищені "бовтанкою", картон вологий. Приємний бонус у вигляді додаткових кількох штук 😁. Самі саджанці живі, видно, що підуть від коренів зелені паростки. Ну, а наскільки заявлений сорт відповідає отриманому, буде видно вже влітку.
Однозначно, рекомендую. - Вера З.
- Катерина С.
