Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Ольга П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую.
Гарні саджанці.
Удачі вам. - Валентина П.
Гарно дякую!!
Хороших Вам покупців 🇺🇦 - Алексей Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виталий Н.
Знайома з продавцем більше трех років якість завжди була приоритет івобслуговуванні і впитаннях якості рослин. Дякую за рослини.
- Полищук Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Любовь П.
- Людмила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар прийшов а побачимо весною як приметься зарано писати!
- Дмитро З.
Тільки позитивні враження та відгуки. Відправка та зворотній зв'язок не мега швидкий, а "турбо" швидкий :)
Таке відчуття, що моє замовлення вже було скомплектоване ще до того як я його замовив. Сам матеріал посадочний чудовий. Дуже приємні враження. Раджу продавця, сам буду купувати і ще не раз.
Щиро дякую за якісне обслуговування та чудодвий товар. - Наталія Г.
Саджанці отримала доглянуті,всі підписані, коріння зволожене. Упаковано було з любов'ю до рослин з повагою до покупців. Я задоволена
- Татьяна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
