Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Тарас Б.
- Ольга Д.
Сьогодні отримала своє замовлення. Саджанці дуже гарні, пакування приємно вразило. Однозначно буду у Вас замовляти ще. Успіхів у Вашій нелегкій справі.
- Наталя Ф.
- Вадим К.
- Татьяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олексій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Це вже моя друга покупка в цьому магазині, перший раз помилився з кількістю, дуже задоволений сервісом і виглядом рослин! Сподіваюсь будуть радувати наступного року 🤗
Рекомендую - Лариса Б.
Дякую.Дуже чудові саджанці.
- Юлія І.
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Григорий Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісне насіння
