Кошик
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад

  • Тарас Б.
    Відмінно
  • Ольга Д.
    Відмінно

    Сьогодні отримала своє замовлення. Саджанці дуже гарні, пакування приємно вразило. Однозначно буду у Вас замовляти ще. Успіхів у Вашій нелегкій справі.

  • Наталя Ф.
    Відмінно
  • Вадим К.
    Відмінно
  • Татьяна К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Олексій Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Це вже моя друга покупка в цьому магазині, перший раз помилився з кількістю, дуже задоволений сервісом і виглядом рослин! Сподіваюсь будуть радувати наступного року 🤗
    Рекомендую

  • Лариса Б.
    Відмінно

    Дякую.Дуже чудові саджанці.

  • Юлія І.
    Відмінно
  • Оксана К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Григорий Щ.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Якісне насіння