Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Ирина Л.
Кустики крепкие,качество отличное.
- сергей н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже спритні 👌
- Ірина М.
Якість рослин чудова.
- Віктор В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья М.
Дуже дякую за саджанці. Відмінна якість.
Добре обслуговування.
Шикардосні саджанці. Я в захваті. На - Галина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентин Д.
- Оля Ш.
- Лариса Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рослини живі, гарно запаковані, недорого. Велике дякую.
