Відгуки про компанію інтернет магазин садівника Садиба Сад
- Богдан Н.
Отримав все чудово дякую рекомендую.
- Ольга Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лида Ф.
Все як завжди супер, якість розсади полуниці супер.
- Тетяна Щ.
Товар сподобався. Пакування охайне, доставка швидка. Замовляла й раніше саджанці і знову замовляю то завжди якісні.
Дякую тим, хто виростив рослинки і тим, хто зкомплектував посилку.♥️ - Валентина П.
- Светлана С.
Саджанці просто супер все гарно упаковано коренева система гарна.Дякую
- Микола Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ИННА Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко і якісно дуже добре
- Людмила К.
Дуже чекала на товар але на жаль розчарована плакуча яблуня вигляла як звичайна ,рослинки мініатюрні і в жахливому стані.. В додатку упакування на багато більше ніж рослини за що пораховано додаткову оплату. Розчарування
- Аліна К.
