Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Наталя М.
Не задоволена. Замість 15 цибулин квітів прислали 3. Позвонила, в бачились, дослали, але не 12, а лише 10.
- Дмитро З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всё Чудово
- Надія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Скасувала замовлення бо забула де що замовити. Добавила рослин і відновила замовлення.
- Артем Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Татьяна З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все спадобалось. Рослини прийшли неушкоджені і вже набухають бруньки. Чекатиму коли заквітнуть.
- Віталій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитрий Б.
- Володимир Ф.
Все добре ! Дякую за роботу !!!
- Андрій П.
Дякую
