Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Евгения Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина Г.
Я в шоці...Не перший раз користуючись послугами цього магазину. Практично завжди була задоволена. Але такі гарні саджанці вперше: навіть не уявляю, як їх не пошкодили при доставці. Всі гарні, свіжі, здорові. Таке дбайливе пакування. Щиро дякую !
- Ирина Р.
- Наталія Я.
- Полина Б.
- Марія Х.
- Юлія М.
Замовила саджанці лохини. Дуже задоволена,саджанці відмінноі якості , упаковка супер, доставка швидка. Саджанці полуниці теж замовляла в цьому магазині теж все супер! Рекомендую, замовляйте!
- Наталія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рослини всі живі і в доброму стані
- Василь Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
- Наталія К.
Саджанці гортензії чудові. Гарно спаковані. Добре перенесли транспортування.
