Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Тетяна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана С.
- Наталія П.
дякую
- Ольга К.
- Ірина Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана П.
Рекомендую! Рослинки Здорові, доїхали цілі та не ушкоджені! Дуже задоволена! Відповідальні! Швидко відправили!
- Світлана Л.
Ви найкращі!!!Де я тільки не замовляли,навіть в агромаркеті присилали в гіршому стані рослини!!!
Дякую вам що ви є!Буду замовляти щє та всім вас рекомендувати!!
Рослини прийшли зелені,гарно упаковані,пролиті.
Так тримати!!!
Здоровя вам та гарних покупців!!! - Анатолий Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Яна Х.
- Ирина Я.
