Корзина
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад

  • Светлана Ф.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Диана К.
    Нейтрально

    Відмінні рослини, відповідність замовленим сортам, гарне, ввічливе спілкування - поставила б відмінно, але, на превеликий жаль, жахливе пакування. Ящик, в якому їхали рослини, із дуже тонкого картону і занадто довгий. Рослини розміщувалися по краях, а середина була зовсім порожньою, тому він майже розвалився, та й за доставку сплатила більше - за пусте місце. Контейнери з рослинами замотані в плівку дуже погано - грунт повисипався в ящик, та з самого ящика назовні. Вибачте за "неввічливого продавця", але критерія "погане пакування" непередбачено, а без вибору цього критерія неможливо залишити відгук - це недолік сайту Prom.

  • Микола О.
    Отлично

    Доброго вечора. Саджанці прибули в хорошому стані. Гарна упаковка. Сподіваюсь, що колір квітів буде як замовляв. Рекомендую!!!

  • Olena D.
    Отлично

    Швидко,якісно.рекомендую

  • Алла К.
    Отлично

    Саджанці сподобались, гарно упаковані

  • Елена А.
    Отлично
  • Алла К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Замовляла три різні сорти. Саджанці приїхали дуже швидко. Приємно вразило, що вся розсада надійно запакована, підписана, рослинки добре розвинені, коріння не пошкоджене,кожен пагін в грудочці землі. Велика подяка, за потреби залюбки зроблю ще замовлення!🥰

  • Анатолій К.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Сергій І.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Супер!

  • кульчицький с.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    беру вдруге все швидко. матеріал якісний рекомендую