Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Задоволена повністю. Дуже гарно запаковані, свіженькі саджанці. Велике дякую
- Віталій Б.
- Руслан У.
- Людмила М.
Ввічливий продавець , швидко прийняли звінок , надіюсь на якісні саджанці і гарний урожай
- Світлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Батура Н.
- Людмила П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина Т.
Дві рослини хворі.Як можно відправляти такий товар!!!Тільки час мій забрали.
Більше заказувати тут не буду................Листя на кущу все в коричневих плямах.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Марина Г.
Як завжди відмінно
- Юлія Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рослини гарні, свіжі . упаковані дуже гарно , відправили швидко.
