Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Марина Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Женя З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Покупатель
Дуже сподобалося обслуговування. Все швидко та оперативно. Кущі прийшли в картонній коробці, щільно запаковані. Коден кущик був у контейнері (горщику), обмотаниц плівкою для щільності. Жоден кущик не постраждав та нормально доїхав до мене. Дуже задоволена. Надіюсь, що моя спірея приметься і я буду насолоджуватись її рясним білим цвітом🥰
- Дмитро З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарної якості саджанці чемерника, акуратно упаковані, доїхали швидко.
- Тетяна Т.
Замовила саджанці Ірги, отримала швидко . Приїхали "задохлики", дуже розчарована ...
- Людмила К.
Я дуже задоволена посилкою. Нарешті знайшла продавця який відправляє дійсно гарні саджанці а не пимздики або на вигляд як бур"ян що десь поруч був) . Все доїхало гарно, гарне пакування нічого не зламалось. Тепер чекатиму щоб усе принялось і буде мене тішити. Магазином дуже задоволена!
- Олександра Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороші саджанці зі здоровим листям і відмінним кореневим. Раджу замовляти. ви не пошкодуєте. Дякую продавцю і нехай цвіте наша Україна.
- Юля Ш.
Рекомендую магазинчик!
- Ярослав Б.
- Покупатель к.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличные саженцы
