Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Юрий Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо за качественные саженцы и надёжную упаковку. Надеюсь приживутся
- Евеліна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення виконано швидко і якісно, саджанці сподобались, дякую)
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарні саджанці, будемо замовляти,рекомендую!!!
- Світлана Л.
- Лариса К.
Замовила 8 дерев. Упаковано було ідеально. Коріння гарне живе упаковане з землею і змочене , стан дерев для посадки ідеальний .
Покупкою задоволена . В магазині можна ознайомитись з характеристикою дерева , смаковими якостями плода і це дуже зручно.
Якщо буде потреба, то буду в подальшому робити замовлення в цьому магазині. - Яніна с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарні саджанці, коренева система розвинута. Беру вже вдруге. Дякую Вам за Вашу працю. Продавця рекомендую 👍👍👍
- Олександр Т.
- Олена К.
дуже маленький росток гортензії, може його взяти під банку на зиму?
- Вячеслав Ш.
