Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарні саджанці с хорошим корінням.
- Ірина В.
Дякую за вашу роботу та гарні саджанці
- Ирина В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Міцна та надійна упаковка хороші саженці, дякую,
- Сергій К.
Дещо збентежила різниця по наявності між сайтом і на промі, тож спершу написав в чаті і попросив перевірити наявність позицій, які цікавили. Прочитали майже одразу, а відповіли десь протягом години, тобто справді пішли і перевірили весь перелік, за що окрема подяка ) В наявності було абсолютно все, тож одразу позакидав усе в кошик. Подзвонили ввечері того ж дня, пообіцяли відправити наступного, все так і зробили. Пакування чудове, вміст чудовий, все згідно з замовленням, а якість рослинок не розчарувала ) Вдячний магазину, однозначно рекомендую!
- Віталий К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія В.
- Наталія Н.
4 жовтня зробила замовлення ірги , калини та аронії. Менеджер швидко перетелефонував, уточнив деталі. Замовлені саженці прибули через 3 дні якісно запаковані, в контейнері. Якість саженців теж на високому рівні, дуже приємні адекватні ціни. Щиро дякую. Рекомендую.
- Аркадий д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ліна І.
