Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Іван К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую. У магазині працюють суперпрофесіонали. Такий висновок зробив на основі оцінки саджанців. Вони просто розкішні, вже з цвітом, у якісному субстраті. Пакування теж надійне, саджанці прийшли без жодних ознак будь-яких ушкоджень. Задоволений придбанням. СадибаСад - один найкращих магазинів, достатньо глянути на сортимент рослин, серед яких багато екзотичних.
- Татьяна Ш.
Супер продавець супер саджанців! Вже багато разів замовляю в все так само замовлення одне!
- Тетяна В.
Мабуть найкраща моя покупка з трьох інтернет-магазинів.Саджанці свіженькі,на зрізі виступив сік .Корінці запаковані,вологі.Всі рослини виглядають відмінно,міцні і розвинені,як сортові .Дуже якісно запаковано у коробці,так щоб навіть не здвинулись з місця і не погнулись.Бірочки з непромокаючого матеріалу,гарно закріплені.На вайбер прийшов чек-лист з печаткою.Зібрали і доставили дуже швидко.Я жалкую що більшу частину своїх дерев купила не у цього продавця.РЕКОМЕНДУЮ
- Григорий Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарна якість
- Женя О.
Гарна якість саджанців !
- Микола Ч.
Рекомендую.
- Марина Б.
- Жанна Н.
Дуже швидко, саженці чудові, дякую
- Ольга К.
Дуже вдячна за гарні рослини. Саджанці сильні, чудово запаковані, коріння було оброблене бовтанкою, на вигляд просто шикарне. Тепер буду чекати врожаю. Приємно мати справу з відповідальним продавцем. Дякую!!!
- Сергій Н.
Все чудово.Отримав товар.Дякую.
