Корзина
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад

  • Анастасия А.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Дуже гарний магазин. Мені подобається, гарні рослини, як сказали так і відправили. Якісно упакували. Ніякий проблем з магазином, з товаром-все добре. Буду замовляти ще.

  • Олеся Щ.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все, як завжди, на найвищому рівні! І швидкість доставки, і упакування, і спілкування, і самі деревцятка. Дуже гарний продавець! Буду замовляти ще.

  • Оксана О.
    Хорошо

    Ввічливість і оперативність! Замовляла шовковицю плакучу 8 листопада, а 10 вже отримала! Дякую за швидкість! Щодо пакування, є проблеми: одна з гілок надламана... Дуже сподіваюся, що саджанець добре приживеться, в сама шовковиця буде радувати своїми плодами і зовнішнім виглядом!

  • Юрий Є.
    Отлично
  • Олена І.
    Отлично
  • Таисия П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Чудовий магазин, не перший раз замовляла. Саджанці хороші, у полуниці шикарна коренева, все супер

  • Вовчинська В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Всі саджанці гарні ' дякуємо!

  • Кириленко Ю.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Світлана В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Усі пагони, як заявлено, в індивідуальних горщиках. Гарне пакування, усе ціленьке.
    По сортах можна зрозуміти буде з часом.
    Купую не вперше, цілком задоволена!
    Рекомендую!

  • Александр К.
    Отлично

    Дякую за міцні здорові саджанці та гарне обслуговування. Пакування настільки дбайливе, що перенесло б тривале зберігання. В грудні минулого року замовив Хурму, замовлення зарезервували але порадили почекати з посадкою до весни, щоб уникнути пошкодження рослин заморозками. Приємно, що у квітні про моє замовлення не тільки пам'ятали але й всі рослини були в наявності. Хурма добре прийнялася і до осені дала гарні прирости. Замовив ще. Цього разу хвилювався, що замовлення довго очікуватиме на пошті, через моє відлучення. Вразило, що відправили наступного ж дня з поміткою менеджера - терміново. Ваша злагоджена робота від оформлення замовлення до відправки дає гарний результат і бажання купувати рослини у вас ще. Процвітання " Садиба Сад" на радість покупцям! Дякую і рекомендую.