Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Анастасия А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарний магазин. Мені подобається, гарні рослини, як сказали так і відправили. Якісно упакували. Ніякий проблем з магазином, з товаром-все добре. Буду замовляти ще.
- Олеся Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все, як завжди, на найвищому рівні! І швидкість доставки, і упакування, і спілкування, і самі деревцятка. Дуже гарний продавець! Буду замовляти ще.
- Оксана О.
Ввічливість і оперативність! Замовляла шовковицю плакучу 8 листопада, а 10 вже отримала! Дякую за швидкість! Щодо пакування, є проблеми: одна з гілок надламана... Дуже сподіваюся, що саджанець добре приживеться, в сама шовковиця буде радувати своїми плодами і зовнішнім виглядом!
- Юрий Є.
- Олена І.
- Таисия П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий магазин, не перший раз замовляла. Саджанці хороші, у полуниці шикарна коренева, все супер
- Вовчинська В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всі саджанці гарні ' дякуємо!
- Кириленко Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Усі пагони, як заявлено, в індивідуальних горщиках. Гарне пакування, усе ціленьке.
По сортах можна зрозуміти буде з часом.
Купую не вперше, цілком задоволена!
Рекомендую! - Александр К.
Дякую за міцні здорові саджанці та гарне обслуговування. Пакування настільки дбайливе, що перенесло б тривале зберігання. В грудні минулого року замовив Хурму, замовлення зарезервували але порадили почекати з посадкою до весни, щоб уникнути пошкодження рослин заморозками. Приємно, що у квітні про моє замовлення не тільки пам'ятали але й всі рослини були в наявності. Хурма добре прийнялася і до осені дала гарні прирости. Замовив ще. Цього разу хвилювався, що замовлення довго очікуватиме на пошті, через моє відлучення. Вразило, що відправили наступного ж дня з поміткою менеджера - терміново. Ваша злагоджена робота від оформлення замовлення до відправки дає гарний результат і бажання купувати рослини у вас ще. Процвітання " Садиба Сад" на радість покупцям! Дякую і рекомендую.
