Корзина
СЛАВА УКРАЇНІЗаказ

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад

  • Тетяна Т.
    Нейтрально

    Не указано було те, що рослини ащимінидо 10 см висотою,

  • Екатерина Л.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Микола Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Оксана Т.
    Отлично
  • Ірина М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Добре пакування , коріння гарно змочене у глиняний розчин і спакованк в плівку , для зручності підрізана висота рослин.

  • Ігор М.
    Отлично

    Рекомендую!

  • Юлія П.
    Хорошо

    У цього продавця купляла вперше. Замовила саджанці малини Дніпро2 і враження лише позитивні. Швидка комунікація у вайбері, вичерпні відповіді. Відправлення в межах домовленості 2-3 дні, упаковка на диво компактна і якісна, корені захищені "бовтанкою", картон вологий. Приємний бонус у вигляді додаткових кількох штук 😁. Самі саджанці живі, видно, що підуть від коренів зелені паростки. Ну, а наскільки заявлений сорт відповідає отриманому, буде видно вже влітку.
    Однозначно, рекомендую.

  • Вера З.
    Отлично
  • Катерина С.
    Отлично
  • Леся П.
    Отлично

    Дуже задоволена цим магазином. Замовила саджанці. Працівники магазину швидко звʼязалися, відповіли на питання, професійно порадили, як краще зробити. На наступний день відправили посилку. Саджанці прийшли всі здорові, з гарним, великим коріння, дуже гарно запаковані.
    Рекомендую всім цей магазин.