Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Тетяна Т.
Не указано було те, що рослини ащимінидо 10 см висотою,
- Екатерина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Микола Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана Т.
- Ірина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Добре пакування , коріння гарно змочене у глиняний розчин і спакованк в плівку , для зручності підрізана висота рослин.
- Ігор М.
Рекомендую!
- Юлія П.
У цього продавця купляла вперше. Замовила саджанці малини Дніпро2 і враження лише позитивні. Швидка комунікація у вайбері, вичерпні відповіді. Відправлення в межах домовленості 2-3 дні, упаковка на диво компактна і якісна, корені захищені "бовтанкою", картон вологий. Приємний бонус у вигляді додаткових кількох штук 😁. Самі саджанці живі, видно, що підуть від коренів зелені паростки. Ну, а наскільки заявлений сорт відповідає отриманому, буде видно вже влітку.
Однозначно, рекомендую. - Вера З.
- Катерина С.
- Леся П.
Дуже задоволена цим магазином. Замовила саджанці. Працівники магазину швидко звʼязалися, відповіли на питання, професійно порадили, як краще зробити. На наступний день відправили посилку. Саджанці прийшли всі здорові, з гарним, великим коріння, дуже гарно запаковані.
Рекомендую всім цей магазин.
