Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Вася Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анжела Г.
Дерева прийшли у гарній бовтанці з глини, що забезпечує тривале зберігання вологи в коріннях. Надійно запаковано. Замовляю вже вдруге дерева в цьому магазині. Саджанці здорові і гарні. Рекомендую продавця
- Татьяна Б.
- Наталья П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Велике дякую. Все прийшло в чудовому стані. Успіху і процвітання Вам.
- Юрій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за малину! Навесні будемо дивитися 🙂
- Іванна А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарно запакована малинка приїхала, дякую
- Наталья Х.
- Олеся Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валентина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
