Отзывы о компании Інтернет-магазин садівника Садиба Сад
- Ольга М.
Все чудово. Оформила заказ за кілька годин. Отримала через день. Гарні саджанці, гарно запаковані. Буду робити заказ інжиру.
- Міша Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарно запаковано в картон було деревце - надійно. Дякую і гарно все пришеплене і гарна палітра кольору Дякую
- Светлана С.
- Светлана С.
- Олексій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
- Светлана А.
Дякую! Саджанцi гарнi. Доставка швидка. Буду замовляти i далi.
- Сергій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитрієва Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за виконане замовлення! Покупкою та роботою магазину залишилась задоволена. Цибулинки прийшли в чудовому стані та надійно запаковані. Чекатиму з нетерпінням весни. Сподіваюсь квіти зацвітуть по сорту.
- Юлия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Раджу.Все зробили швидко.Дитина довільна......
- Леся Ш.
